Hitom sú prúžky


Skvelým doplnkom vo vašom šatníku nesmie chýbať – prúžkované tričko. Je to overená klasika, ktorú v kombinácii s jednofarebným zvyšok outfitu nemožno nič pokaziť, a kadý si vás všimne. 

Napríklad takéto basic tričko môžete dokombinovať so žltou sukňou alebo žltými doplnkami, čím sa vytvorí skvelý a neprehliadnuteľný outfit. Postačí jednouchý make up, ktorý podčiarknete červeným rúžom a môže sa ísť von alebo na párty! Stále existujú dievčatá, ktoré sa prúžkov boja. Prečo? Lebo každá si myslí, že ich opticky rozšíria.

halenka

 Avšak, nie vždy to tak musí byť. Stylysti tvrdia, že sa dajú urobiť šikovné triky ako ich správne použiť. Napríklad ak chcete zväčšiť objem, zvoľte širšie medzery medzi prúžkami, ale naopak ak chcete z objemu odobrať, voľte užšie a hustejšie pásiky. Pásikavé tričká dali svetu prvykrát do sveta tzv. námorníci z Brestónska, a o niečo neskôr ich do svojich krásnych kúskov zakomponovala Coco Chanel.

Prúžkované tričká sú jedným z tých kúskov, ktoré nikdy nevymiznú z módy ako „čierna“ klasika. Vedia vyčarovať originálny outfit v kombinácii s jednoduchými doplnkami. Pásiky sa hodia k modrej, žltej, čiernej, bielej ale aj červenej kombinácii. Alebo dokonca prúžky s prúžkami. Okrem basic čiernych prúžkov vsaďte aj na farebnú kombináciu, napríklad modrozelených prúžky v kombinácii s bielymi alebo bledomodrými nohavicami.

bunda

Červené prúžky na bielom podklade v spojení s čiernym vŕškom, atď.Prúžky sa nosia nielen na tričkách ale aj na šatách alebo saku. Šaty môžete nosiť napríklad na letné večery, alebo ak ste na dovolenke skombinovať ich do tzv. námorníckeho štýlu, kde sa využíva kombinácia modrej, červenej a bielej farby. Nebojte sa kombinovať a skúšať nové tipy ako na to! Napríklad klasický tip je, použiť pásikavý top v kombinácii s bielou sukňou buď v áčkovom strihu alebo v puzdrovom strihu. Nebojte sa klasiky a vyjdite do ulíc s novým outfitom, v ktorom si vás všetci všimnú.